Zápis do evidence skutečných majitelů

Potřebujete do evidence zapsat skutečné majitele své obchodní společnosti nebo svěřenského fondu? Tuto povinnost mají od začátku roku 2018 veškeré právnické osoby zapsané do veřejného rejstříku a všechny svěřenské fondy zapsané do evidence svěřenských fondů. Rádi Vám se zápisem do evidence skutečných majitelů pomůžeme a kompletně ho za vás vyřešíme.

Do 1. 1. 2019 jsou navíc již existující právnické osoby a svěřenské fondy osvobozeny od soudního poplatku, který je se zápisem do evidence spojený.

Poradíme vám, jak skutečného majitele určit a zapíšeme jej do evidence

Do evidence skutečných majitelů se o daných osobách zapisuje celá řada povinných údajů. Projdeme, které údaje to ve Vašem případě jsou, dáme je dohromady a zkontrolujeme úplnost a správnost informací.

Tato povinnost platí pro nově vznikající i existující právnické osoby

Nově vzniklé právnické osoby musí skutečné majitele nahlásit již při prvozápisu do veřejného rejstříku. Společnosti a svěřenské fondy založené před 1. 1. 2018 to mohou udělat do konce roku 2018. Návrh na zápis ale musíte je pak třeba podat i při každé změně údajů - tedy například při změně majitele společnosti.

Zápis bez starostí

Zápis provádíme vždy přímo na příslušném soudu. Veškerou agendu zajistíme za Vás, včetně přípravy dokumentů, kterými skutečné majitele prokážete. Máte tak jistotu rychlého a bezproblémového zápisu a tedy i splněné zákonné povinnosti.

Jak služba probíhá

Oslovíte nás prostřednictvím formuláře, případně mailem či telefonicky a my si od vás vyžádáme veškeré potřebné podklady. Podle nich Vám připravíme návrh na zápis do evidence. Následně s Vámi probereme detaily, poradíme vám s určením skutečných majitelů a ověříme úplnost a správnost připravených podkladů. Podklady zkompletujeme a připravíme návrh, který vám pošleme na finální odsouhlasení. Poté podáme návrh na rejstřík.

Cena služby je 4.300,- Kč bez DPH.
Máte zájem o tuto službu? Napište nám!